do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych – Jak to działa

Wideoakademia powstała z myślą o osobach zajmujących się na co dzień księgowością i rachunkowością, które potrzebują stale rozwijać się w swojej dziedzinie i być na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie. To platforma szkoleniowa zawierająca aktualną, specjalistyczną wiedzę opracowaną przez ekspertów praktyków w formie wideoszkoleń, wideoporad oraz wideoinstrukcji, gdzie każde szkolenie można zakończyć certyfikatem.

W 2017 roku w Wideoakademii zostaną opublikowane wideoszkolenia poświęcone m.in. zmianom w prawie:

 • Zmiany w ustawie o VAT w 2017 r (w tym o odwrotne obciążenie i sankcje)
 • Zmiany w prawie pracy w 2017 r
 • Zmiany w wynagradzaniu pracowników w 2017 r
 • Zmiany w zatrudnianiu i rozliczaniu cudzoziemców
 • Zmiany w CIT, PIT, kwocie wolnej od podatku
 • Zmiany w świadczeniach dla pracowników w 2017 r.
 • Wdrażanie Jednolitego Pliku Kontrolnego dla kolejnych grup
1
Na platformie Wideoakademia codziennie znajdziesz nowe wideoszkolenia, wideoporady lub wideoinstrukcje. Nad ich aktualnością czuwa Redakcja Wideoakademii INFOR. Przy każdym materiale znajduje się data jego publikacji oraz oznaczenie aktualności w postaci zielonego "światełka".
2
Wideoszkolenia są poświęcone szerokim zagadnieniom związanym ze zmianami w prawie. Często są podzielone na kilka lekcji widocznych z prawej strony okna wideo. Zakres każdej lekcji jest podany pod oknem wideo. Dzięki temu możesz obejrzeć tylko interesujące Cię filmy, aby szybko uzyskać rozwiązanie konkretnego zagadnienia.
3
Każde szkolenie możesz zakończyć testem i wygenerować dla siebie certyfikat.
4
Na platformie znajdziesz również wideoporady, czyli odpowiedzi ekspertów na konkretne pytania oraz wideoinstrukcje, które pokazują, jak odpowiednio wypełnić wybrane druki lub dokumenty.

Do każdego wideo redakcja przygotowuje materiały powiązane w postaci: materiałów szkoleniowych, tekstów ustaw, komentarzy, porad, itp. Zawsze są widoczne nad oknem wideo.
5
Wyszukując materiały możesz skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki, która podpowiada hasła. Dzięki niej szybko i łatwo znajdziesz odpowiedzi interesujące Cię filmy sortując je wg daty dodania lub wybranego zagadnienia.

Z Wideoakademii możesz korzystać również w telefonie lub na tablecie. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację "Wideoakademia" i zalogujesz się. Aplikację możesz pobrać w sklepie App Store lub Google Play.

Zobacz tutaj: http://www.promocja.infor.pl/wideoakademia/index.html
6
Aby nie przegapić żadnego szkolenia, możesz zainstalować na swoim komputerze aplikację "alert szkoleniowy", która będzie Cię informować o nowych materiałach wideo dodanych na platformę.
7
Dzięki Wideoakademii:

 • Nie musisz już siedzieć godzinami na długich szkoleniach z dala od domu. Wystarczy dostęp do internetu, a zyskujesz nieograniczony dostęp do zasobów całej Wideoakademii. W szkoleniu bierzesz udział z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, bez ponoszenia dodatkowych kosztów: dojazdu, noclegu, diet, m.in. dzięki aplikacji "Wideoakademia".
 • Pierwszy dowiadujesz jak wdrożyć planowane zmiany w prawie.
 • Korzystasz ze stale rozwijającej się bazy ponad 1300 szkoleniowych materiałów wideo komentujących aktualne zmiany prawne w zakresie podatków, prawa pracy, rachunkowości, ubezpieczeń i finansów publicznych.
 • Kupując dostęp do produktu zyskujesz dostęp do wszystkich aktualnych oraz nowych materiałów wideo, dodawanych codziennie.
 • Masz dostęp do tysięcy materiałów powiązanych w postaci komentarzy, aktów prawnych, aktywnych formularzy, porad, prezentacji czy artykułów z czasopism powiązanych z materiałami wideo.
 • Czerpiesz wiedzę od najlepszych, sprawdzonych ekspertów praktyków, którzy potrafią tłumaczyć najbardziej zawiłe ustawy i przypadki w bardzo przystępny i charyzmatyczny sposób.
 • Cieszysz się pewnością aktualności informacji - każdy materiał wideo ma przypisane oznaczenie aktualności, nad którą czuwa redakcja.
 • Korzystasz z najwyżej ocenionej na rynku wyszukiwarki, która nie tylko wyszukuje najtrafniej, ale również podpowiada hasła, które chcesz do niej wpisać.
 • Możesz sprawdzić swoją wiedzę - do każdego szkolenia przygotowane są testy, za pomocą których sprawdzisz wiedzę zdobytą podczas szkolenia, a po ukończonym szkoleniu i pozytywnie rozwiązanym teście otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.
 • Możesz korzystać z bezpłatnej aplikacji "alert szkoleniowy" przeznaczonej na komputer, która codziennie rano informuje o najnowszym wideo dodanym na platformę. Aplikacja w formie wąskiego paska wyświetla się na dole ekranu i bez żadnego dźwięku znika po kilkunastu sekundach.